Miasto a może wioska?

Wiadome jest, że nasz kraj, jakim jest Polska jest pełen niespodzianek i nieznanych terenów.

Ludzie częstokroć zastanawiają się na jakim obszarze te miejsca odkrywać.

Jedni twierdzą, że nigdzie indziej nie znajdą takiego odprężenia jak na wsi, a inni, że miasto, które tętni życiem daje im niesłychanego kopniaka do pracy. Cóż, jak widać opinie są różnorodne. Nic dziwnego, ponieważ upodobania ludności są tak kolorowe jak wiosenny ogród. Wieś ma dużo swoich zalet a dokładniej: nieduży ruch na drodze, dzięki czemu można spokojnie spacerować, cisza i spokój dają chwilę na odnowienie sił, nasze płuca też mają możliwość odetchnąć, ponieważ jest korzystniejszej jakości powietrze, możliwość posiadania zwierzęcia, możliwość posiadania własnego ogrodu, pola uprawnego. oszczędność pieniędzy. Jak widać - zalet jest dużo, aczkolwiek trzeba zapoznać się także z wadami: mało możliwości, brak miejsc, gdzie można się wybrać ze znajomymi, niebezpieczne urządzenia rolnicze, każdy każdego zna. Wszystko posiada swoje wady i zalety. Także nie warto się sugerować tym, co ktoś inny powiedział, a najkorzystniej przetestować na własnej skórze. Jeśli mamy już zalety i wady zamieszkiwania na wsi, to trzeba zrobić to samo z miastem.

Zobaczmy: jest większa ilość sklepów, do których dojdziesz nawet pieszo, brak problemów z komunikacją, ogrom możliwości, restauracje, bary, puby, dużo atrakcji, znacząca anonimowość. Przejdźmy do wad: gorszej jakości powietrze, duży ruch, hałas oraz gwar, malutka ilość zwierząt, mało zieleni. Może być tak, że pewne z wymienionych opcji ktoś przyporządkuje do całkiem odrębnej grupy lub na odwrót.

Ludzie mają swoje zainteresowania.

Jedni kochają to, a drudzy coś innego.

Dzięki temu, na świecie rozwija się tak dużo różnych rzeczy, świat nie jest jednoraki. CIEKAWOSTKA! Najmniejszą wsią w Polsce jest usytuowany na Górnym Śląsku. Przypuszczalnie mieszkają tam jedynie dwie osoby. Nie ulega wątpliwości, że największym miastem jest Warszawa, a kolejnymi po niej są Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań. Zadecyduj mieszkać tam, gdzie ty czujesz się najlepiej, a wtedy z pewnością będziesz szczęśliwy!.